Пасажирські мікроавтобуси: якість, характеристики та найкращі моделі на ринку

Пасажирські мікроавтобуси: якість, характеристики та найкращі моделі на ринку

Автобусне сполучення являється найбільш перспективним в порівнянні з іншими видами. Яскравим представником такого виду транспорту, який користується широкою популярністю, є пасажирські мікроавтобуси. Буси застосовуються для курсування по міським маршрутам, екскурсійних турів, перевезення групи людей, туристичних та особистих цілей.

Технічна характеристика пасажирських мікроавтобусів

Мікроавтобуси пасажирського типу являють собою транспортний засіб, який має вагонний тип кузову. Довжина автобуса малого класу варіюється в межах від 4 до 7,5 метрів. Основні технічні параметри: 

  • пасажирська частина – пасажиромісткість автобусів такого типу сягає від 9 до 23 чоловік; 

  • комплектація – наявність електричних склопідйомників, подушок безпеки, антиблокувальних систем характеризує внутрішнє обладнання мікроавтобуса;

  • медійна система – присутність кондиціонерів, магнітофону, телевізора вказує на забезпечення комфортності для пасажирів;

  • потужність двигуна – силові установки можуть бути з показниками 2,1/3,0/1,8 літрів та  працювати на бензиновому, так і на дизельному паливі.

Перераховані технічні характеристики визначають вартість транспортного засобу. Завдяки великій варіації комплектації, купити пасажирський мікроавтобус можливо користувачам з різним бюджетом.

Найкращі моделі ринку

Світове лідерство по виготовленню мікроавтобусів належить німецькому бренду Mercedes-Benz. Європейський виробник отримав прихильність від користувачів завдяки своїй якості, надійності комплектації та високому рівні безпеки. Головним представником пасажирського транспортного засобу є сімейство Sprinter. Такі моделі належать до малотонажних автобусів комерційного характеру та постачаються на ринок з повним або заднім приводом. Різновиди пасажирських мікроавтобусів Mercedes-Benz:

  • Cuby Sprinter;

  • CUBY Iveco;

  • Cuby Sprinter midi;

  • CUBY Iveco Tourist Line maxi.

Представлені моделі відрізняються між собою технічним функціоналом, кількістю пасажирських місць,  дизайном зовнішнього виду та салону. 

Де купити пасажирський мікроавтобус?

Швидко та економічно вигідно купити пасажирський мікроавтобус можливо на маркетплейсі Автек. Компанія являється офіційним дистриб’ютором та дилером світових лідерів по виробництву транспортних засобів. На сторінках сайту презентовано широкий асортимент вантажних автомобілів, тракторів, автобусів та іншої спеціальної техніки. Фірма надає широкий спектр послуг, до яких також входить гарантійне обслуговування та продаж запасних автозапчастин. Більш детальну інформацію надають менеджери компаній, контактні дані яких вказані на сайті.